Hiszünk benne, hogy a siker a csapatmunka
eredménye, mely kollegáink szakmai
elkötelezettségéből és jószolgálatra
törekvéséből fakad.
karrier

AZ ELMÚLT ÉVEKBEN ELÉRT SZAKMAI FEJLŐDÉSSEL PÁRHUZAMOSAN KOLLÉGÁINK SZÁMA IS JELENTŐSEN NÖVEKEDETT.

SZERETNE CSAPATUNK TAGJA LENNI?

Jelenlegi állásajánlataink:

A szegedi székhelyű, magyar tulajdonú Goodwill Pharma Kft. saját termékkör bővítésére, új gyógyszerek, étrend-kiegészítők, gyógyászati célú tápszerek hazai és külföldi indítására munkatársat keres az alábbi pozícióba

Projektmenedzser

Lendületes, pozitív és elkötelezett üzletfejlesztési csapatunkba lelkes, kommunikatív kollégát keresünk, akiben megvan a vágy a folyamatos tanulásra, fejlődésre, szívesen és proaktív módon vállal és lát el feladatokat, magasra teszi a mércét, részese szeretne lenni egy innovatív megoldásokat és izgalmas termékeket fejlesztő magyar vállalat sikereinek és érzi magában az igényt, hogy egyedi és nagyszerű ötleteket valósítson meg.

Feladatok

  • A cég termékkörének bővítése gyógyszerekkel, étrend-kiegészítőkel és speciális gyógyászati célú tápszerekkel
    • Piackutatási feladatok elvégzése a megcélzott piacokon
    • Új termékek profiljának kidolgozása
    • Döntés-előkészítés, javaslattétel vezetőség részére
    • Tárgyalás üzleti partnerekkel, szerződések előkészítése, ügyintézése
  • Önálló munkavégzés keretében, új termékek piaci indulásának mindenre kiterjedő előkészítése az értékesítési csapat részére történő átadásig

Elvárások:

  • Nagyfokú önállóság, proaktív munkavégzés, precizitás, jó problémamegoldó képesség
  • Kimagasló szervezői képességek, határidőre történő teljesítések
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képességek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség (2017-ben végző hallgatók jelentkezését is várjuk)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Alapvető gazdasági ismeretek, üzleti szemlélet

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szolgálati telefon
  • Fiatal, dinamikus csapat, modern munkafeltételek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Szeged

A magyar és angol nyelvű pályázatokat a job@goodwillpharma.hu címre kérjük megküldeni.